O nas

.
Szkołę Językową TEST założyliśmy w 1991 roku.

Była to wówczas dopiero trzecia szkoła językowa w Pabianicach, a nauka języka angielskiego wcale nie była czymś oczywistym. Od tego czasu zmieniło się wszystko oprócz jednego – w Szkole Językowej TEST nauczanie wciąż sprawia nam olbrzymią przyjemność, a nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki. Nasza oferta obejmuje kursy dla uczniów szkół podstawowych(od kl. V), gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych.

IMG_6340a copy_small

Ela i Piotr Szafrańscy, założyciele Szkoły Języka Angielskiego TEST

100% zdawalności

To dziś w zasadzie już wynik gwarantowany. Do dziś w Szkole Językowej TEST nie było ani jednego kursanta, który przeszedłby z nami cały cykl przygotowawczy i nie zdał matury. W tym samym czasie zdawalność egzaminów FCE i CAE zawsze wynosiła ponad 90%. Jesteśmy dumni z faktu, że dla setek naszych absolwentów kurs języka angielskiego był tylko początkiem drogi, która doprowadziła ich do nagród i wyróżnień w konkursach językowych oraz świetnie zdanych matur, FCE i CAE. Wielu z nich z powodzeniem studiowało i studiuje zagranicą – w Londynie, Sydney czy Edynburgu.

Przepis na sukces

Mamy sposób na nauczanie języka angielskiego. W Szkole Językowej TEST ze spokojem przyglądamy się nowym metodom nauczania wchodzącym na rynek i wybieramy z nich te elementy, które wzbogacają nasze zajęcia. Nie wierzymy w obietnice typu „angielski w 3 miesiące” lub „angielski bez żadnego wysiłku”. Nasze kursy języka angielskiego to budowanie trwałych podstaw, które później procentują przez całe życie.
Jesteśmy pewni, że efekty przynosi praca. W świecie, który na każdym kroku wymaga od nas konkretnych efektów, zdążamy do nich najkrótszą ścieżką, ale nigdy na skróty. To podróż na szczyt, która daje naprawdę wiele satysfakcji.

Nasze narzędzia

Korzystamy z dziennika internetowego. To narzędzie, które pozwala rodzicom sprawdzić frekwencję i wyniki osiągane przez ich dzieci. Jest także miejscem, w którym w przypadku nieobecności, można sprawdzić co zostało zadane w ramach pracy domowej.
Przez lata w czasie kursów języka angielskiego sprawdziliśmy i przetestowaliśmy dziesiątki podręczników . Wybraliśmy te, które są najbardziej przyjazne dla uczniów, wymagające i systematyzujące wiedzę.
Nie poprzestajemy jednak na tym. Lektorzy w Szkole Językowej TEST osobiście opracowują plan każdej lekcji, wspierając się materiałami audiowizualnymi i wartościowymi ćwiczeniami leksykalno-gramatycznymi.
Uczestnicy kursów języka angielskiego przygotowujących do egzaminów maturalnych, FCE i CAE rozwiązują szereg egzaminów próbnych (mock exams). Dzięki temu nasi uczniowie przystępując do właściwych egzaminów wiedzą jakiego rodzaju i na jakim poziomie trudności zadania będą musieli rozwiązać. A to właśnie przekłada się na wysoką zdawalność.
Dla trzecioklasistów gimnazjów również zapewniamy egzaminy próbne.

Dlaczego warto?

Dziś już nikt nie odważy się powiedzieć, że nauka języków obcych jest bez znaczenia. Język angielski pozostaje najczęściej używanym językiem na świecie i sposobem komunikacji niemal w każdym zakątku kuli ziemskiej. Opanowanie języka to otwarcie na nowe możliwości – program wymiany studenckiej (np. Erasmus), praktyki zagraniczne, lepszą pracę. Daje także poczucie komfortu i pewności siebie w podróżach, których z roku na rok odbywamy coraz więcej. Dziś języka angielskiego po prostu nie wypada nie znać.

Wierzymy w Ciebie

Jeżeli chcesz się uczyć, zacznijmy od zaraz. Jeśli chodzi o język angielski, nie mamy nawet chwili do zmarnowania. W Szkole Językowej TEST szlak do sukcesu wytyczyły razem z nami tysiące kursantów. To udeptana ścieżka. W drogę!